Wybierz kategorie zdjęć

Wyszukaj zdjęcie

Wgraj własne zdjęcie

FAQ

1. Jakie fototapety proponujemy ?

Odpowiedź: Oferowane są fototapety wyprodukowane ze zdjęć wysokiej rozdzielczości na flizelinie, poliestrze, tkaninie, winylu itp. w latexowej technologii druku cyfrowego atramentami na bazie wodnej. Zdjęcia zakupione w banku zdjęć Adobe Stock mają wykupione prawa autorskie, które opłacamy jako producent. Naszym hitem są wielkowymiarowe fototapety (bezłączeniowe) produkowane na całą wysokość pomieszczenia i o dowolnej szerokości w jednym kawałku.

2. W jakiej technologii  produkowane są nasze fototapety ?

Odpowiedź: Nasze fototapety są drukowane na trwałym, nierozciągliwym podłożu (flizelinie, poliestrze) łatwym w przyklejaniu do ścian i drukowane w technologii latexowej o trwałej powierzchni nie wymagającej laminowania. Technologia cyfrowa w odróżnieniu od innych technologii daje możliwość „personalizacji” produktu. W druku cyfrowym stosowane są atramenty na bazie wody bez użycia rozpuszczalników (są ekologiczne i nie szkodzą zdrowiu ). Innym produktem, są fototapety drukowane w technologii tonerowej na flizelinie.

3. Jaką jakość fototapety proponujemy i czym różnią się od innych oferowanych na rynku ?

Odpowiedź: Jakość druku jest znacznie lepsza od wydruków z typowych drukarek lub ploterów. W drukowaniu solwentowym na papierze, fototapety są tańsze lecz zawierają toksyczny alkohol „cykloheksanol” o drażniącym działaniu szkodliwym dla zdrowia. Często tapety solwentowe są ze względów oszczędnościowych nie są pokrywane laminatem, dlatego mają słabą odporność na zmywanie i nieodporne są na promieniowanie słoneczne (szybko odbarwiają się). Jakość naszych fototapet posiada najwyższą jakość jaka jest oferowana w Europie i na świecie.

4. Jaka jakość fotografii jest wymagana do wykonania fototapety dobrej jakości ?

Odpowiedź: Jeśli wysyłasz swój obraz, system FototapetyXL przyjmuje popularne formaty plików JPEG, PNG i GIF. Daj nam znać, jeśli obraz jest w innym formacie np. TIFF i BMP. W tym przypadku możemy przyjąć obraz na płycie CD , pendrivie, lub przez stronę https://wetransfer.com/.

5. Gdzie drukowane są fototapety ?

Odpowiedź: Nasze fototapety "latexowe"drukowane są w naszym zakładzie produkcyjnym, natomiast drukowane "tonerowo"  u największego producenta szwedzkiego specjalizującego się w tek technologii. Różnica oprócz technologii druku polega także na tym, że "tonerowo" drukowane są fototapety na substratach wyłącznie gładkich bez tekstury (flizelina satynowa).


Brak produktów

  • Suma0.00 zł
Schowek